Przejdź do treści
Baner 11 (7)

Startuje program Gmina 3W!

Strzałka

Gmina 3W to edukacyjny program dla liderów lokalnych społeczności w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym gospodarowania wodą i ściekami oraz wdrażania zielonych i niebieskich projektów infrastrukturalnych w samorządach. Cykl ośmiu szkoleń online rozpoczyna się 29 lutego 2024 r.

Program powstał z myślą o przedstawicielach samorządów w całej Polsce, którzy są odpowiedzialni za projektowanie rozwoju swoich gmin oraz inwestycji w duchu zrównoważonego rozwoju.

Uczestnicy wezmą udział w 8 spotkaniach online, które obejmują kilkanaście modułów tematycznych wypełnionych wiedzą i praktyką. Dowiedzą się m.in., jak zdobyć finansowanie na zielone i niebieskie projekty infrastrukturalne, jak wdrażać rozwiązania z zakresu ESG, jak wprowadzać innowacje zgodnie z prawem i jak efektywnie współpracować z uczelniami. Ponadto, uczestnicy programu będą mieli okazję skorzystać z warsztatów z uznanymi ekspertami i praktykami w dziedzinie tworzenia nowoczesnych rozwiązań dla samorządów. Po zakończeniu programu uczestnicy otrzymają Certyfikat Lidera 3W, potwierdzający uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach.

Partnerami merytorycznymi są organizacje ze świata 3W:

 

Tematyka programu dostępna jest na stronie idea3W.org w zakładce Gmina 3W.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji programu, skontaktuj się z Agatą Sobolewską, ekspertem 3W:

agata.sobolewska@bgk.pl509 001 543

Artykuł z kategorii:

woda wodór węgiel

Załączniki

PDF

Zaproszenie do programu Gmina 3W

PDF 0.24 MB Pobierz Pobierz
PDF

Gmina 3W Ramowy program tematów

PDF 1.40 MB Pobierz Pobierz