Kalendarz wydarzeń

czerwiec

Nadchodzące wydarzenia

Gdańsk, Centrum Wystawniczo-Kongresowego Amber Expo

Konferencja Green Energy Tricity

Neutralność klimatyczna to jeden z najważniejszych celów, jakie chce osiągnąć ludzkość w przeciągu najbliższych lat. Odnawialne źródła energii są podstawą do zrealizowania tego celu.

Poprzednie wydarzenia

-

Centrum Nauki Kopernik, Warszawa, Polska

XI Kongres Infrastruktury Polskiej

Agenda XIII Kongresu Transportu Publicznego i Technologii Miejskich w 2024 r. skupi się m.in. na elektromobilności, rozsądnym planowaniu przestrzennym uwzględniającego potrzeby mieszkańców w zakresie publicznego transportu zbiorowego, technologiach smart city, kadrach i zarządzaniu oraz komunikacji na linii samorząd-mieszkańcy.

Sopot, Polska

Europejski Kongres Finansowy

Europejski Kongres Finansowy to jedno z najważniejszych spotkań świata finansów w Polsce.

Konferencja PSEW

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie branżowe poświęcone energetyce wiatrowej. Polska stoi obecnie przed bardzo poważnym wyzwaniem, wynikającym ze zmiany klimatu, wojny w Ukrainie, kryzysu gospodarczego oraz nieuniknionej transformacji energetycznej.

-

Warszawa, Polska

Forum Liderów PPP

W konferencji biorą udział najbardziej aktywni eksperci na rynku. Forum Liderów PPP to niezależna platforma wymiany doświadczeń między profesjonalistami posiadającymi praktyczne doświadczenie w realizacji najważniejszych inwestycji w Polsce i za granicą