Kalendarz wydarzeń

grudzien

Nadchodzące wydarzenia

Poznań, Polska

Kongres Budownictwa Polskiego

Kongres Budownictwa Polskiego to dwudniowe spotkanie przedstawicieli sektora budownictwa i branż towarzyszących, obejmujące cykl debat, wykładów i obrad z udziałem liderów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów oraz przedstawicieli sektora finansów, ubezpieczeń i administracji państwowej, mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne naszego kraju.

-

Warszawa, Polska

III Kongres ESG. Liderzy Zrównoważonego Rozwoju - Europa

III Kongres ESG to platforma dialogu dla europejskich liderów zrównoważonego rozwoju – przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, NGO, środowisk naukowych, ekspertów i mediów.

Mikołajki, Polska

IX Europejski Kongres Samorządowy

Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce w którym spotkają się liderzy samorządów, przedstawiciele elit regionalnych członkowie administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

Poznań, Polska

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER 2024

Targi EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

Poprzednie wydarzenia

-

Technikum Elektroniczne, Lublin

Pomorski Park Naukowo-Technologicznym, w Gdyni

Polska Konferencja Technologii Wodorowych

Kluczowe tematy konferencji będą dotyczyć rozwoju energetyki wodorowej w Polsce i Europie, innowacyjnych technologii, zastosowania wodoru w sektorze transportu i procesach produkcyjnych.

-

Regionalne Centrum Animacji Kultury, Zielona Góra

Kongres Gospodarczy – Lubuskie 2023

Rewolucja energetyczna zaczyna się w Lubuskiem? Tak! Takie stwierdzenie padło podczas trzeciego panelu czwartkowego Kongresu Gospodarczego – Lubuskie 2023.

-

Parlament Europejski, Bruksela

Hotel Novotel, Katowice

InterNanoPoland

INP2023 prezentuje najnowsze osiągnięcia naukowe i przemysłowe w dziedzinie nanotechnologii i umożliwi dialog pomiędzy światem nauki i biznesu.