Kalendarz wydarzeń

marzec

Nadchodzące wydarzenia

Mikołajki, Polska

IX Europejski Kongres Samorządowy

Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce w którym spotkają się liderzy samorządów, przedstawiciele elit regionalnych członkowie administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu.

Poznań, Polska

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER 2024

Targi EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

MTP Poznań, Polska

H2Poland

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND jest odpowiedzią na potrzebę popularyzowania wiedzy dotyczącej technologii nisko i zeroemisyjnych. Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji H2POLAND, która odbędzie się w Poznaniu 2024 r.

MCK Katowice, Polska

EEC 2024 - XVI Europejski Kongres Gospodarczy

W programie Europejskiego Kongresu Gospodarczego nie zabraknie kluczowych trendów i tendencji zmieniających gospodarkę, kształtujących jej perspektywy w zmiennym otoczeniu geopolitycznym i makroekonomicznym.

Poprzednie wydarzenia

-

Warszawa, ul. Chmielna 73, w CIC Warsaw, bud. Varso Place

-

Warszawa, Polska

III Kongres ESG. Liderzy Zrównoważonego Rozwoju - Europa

III Kongres ESG to platforma dialogu dla europejskich liderów zrównoważonego rozwoju – przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, NGO, środowisk naukowych, ekspertów i mediów.

Poznań, Polska

Kongres Budownictwa Polskiego

Kongres Budownictwa Polskiego to dwudniowe spotkanie przedstawicieli sektora budownictwa i branż towarzyszących, obejmujące cykl debat, wykładów i obrad z udziałem liderów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów oraz przedstawicieli sektora finansów, ubezpieczeń i administracji państwowej, mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne naszego kraju.

-

Centrum ECOTECH-COMPLEX UMCS ul. Głęboka 39 20-612 Lublin

Varso Chmielna, Warszawa (sala Garage)