Przejdź do treści
Baner 11 (7)

III Kongres 3W – start rejestracji

Strzałka

Ruszyła rejestracja na III Kongres 3W! Największe w Polsce i tej części Europy spotkanie ekspertów, którzy zajmują się technologiami z obszaru wody, wodoru i węgla. 27-28 listopada Warszawa ponownie stanie się miejscem spotkań ekspertów sektora 3W.

W tym roku będziemy rozmawiać o tym jak rozwija się sektor 3W i przed jakimi wyzwaniami stoi, a także jakie są trendy technologiczne związane z wodą, wodorem i węglem. Dotychczasowe dwie edycje kongresu zgromadziły:

  • utalentowanych naukowców,
  • odważnych przedsiębiorców,
  • wizjonerskie organizacje pozarządowe,
  • ambitnych studentów
  • odpowiedzialnych przedstawicieli sektora publicznego oraz instytucji finansowych.

Rejestracja na III Kongres 3W jest już otwarta. Uczestnictwo w kongresie jest płatne - kwotę z wejściówek przeznaczymy na kluczowe projekty związane z gospodarką wodną, takie jak budowa przydomowych zbiorników retencyjnych. Bilet wstępu kosztuje 300 zł brutto i uprawnia do udziału we wszystkich aktywnościach podczas dwóch dni Kongresu..

Co się będzie działo?

Rozpoczynamy 27 listopada największym śniadaniem networkingowym w kraju. To wyjątkowa okazja dla zarejestrowanych uczestników – nie tylko naszych partnerów z sektora 3W, ale wszystkich, który realizują projekty powiązane z przynajmniej jednym „W”. To idealna szansa na nawiązanie biznesowych relacji i rozwijanie własnych inicjatyw.

Stawiamy na różnorodność formatów spotkań. Od tradycyjnych prelekcji, które umożliwiają przekazanie specjalistycznej wiedzy, po interaktywne i inspirujące sesje, które angażują tych, którzy poszukują innowacyjnych pomysłów i partnerów do współpracy. W naszym programie znajdują się m.in. dynamiczne dyskusje z ekspertami z możliwością zadawania pytań, prezentacje case studies, moderowane sesje burzy mózgów i speeddatingi. Rozstrzygniemy także dwa konkursy: Start-up Showdown dla startupów z regionu Trójmorza i Science-Vision 3W dla wizjonerów.

II Kongres 3W

Ubiegłoroczna edycja Kongresu zgromadziła prawie 500 słuchaczy. Przeprowadziliśmy 15 paneli tematycznych w trzech salach wykładowych, z udziałem prawie 100 mówców. W tym roku planujemy jeszcze więcej inspirujących dyskusji, spotkań z ekspertami, prezentacji case study i sesji Q&A.

Rejestracja na stronie: www.kongres3W.pl. Zarejestruj się i bądź tam z nami!

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO STRONY REJESTRACJI

 

Artykuł z kategorii:

woda wodór węgiel

Załączniki

IIIK3W 2

IIIK3W 2

PNG 0.37 MB Pobierz Pobierz