Przejdź do treści
Baner 11 (7)

Magazyn zielonej energii – rusza punkt informacyjny. Dlaczego?

Strzałka

Materiał pochodzi ze strony: globenergia.pl

Już 5-tego lutego w Bystrzycy Kłodzkiej zostanie otwarty Lokalny Punkt Informacyjny dla Magazynu Zielonej Energii “Młoty”. Placówka z siedzibą w Oddziale Zamiejscowego Starostwa Powiatowego w Kłodzku to kolejny element działań grupy PGE, przybliżający mieszkańcom Bystrzycy Kłodzkiej szczegóły informacji o inwestycji “Młoty”.

Lokalny Punkt Informacyjny dla Magazynu Zielonej Energii „Młoty” będzie dostępny od 5 lutego 2024 r. od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30. Wszyscy zainteresowani projektem będą mogli przyjść i zapoznać się z informacjami o planowanej inwestycji, wyjaśnić wątpliwości, jak również zadać pytania. Dodatkowo, w ramach działalności Punktu będą organizowane aktywności edukacyjno – informacyjne dotyczące projektu - czytamy w komunikacie prasowym PGE.

Ta duża inwestycja z pewnością oddziałuje na wyobraźnie mieszkańców regionu już teraz. Dlatego nic dziwnego, że pojawiają się pytania i wątpliwości. Część mieszkańców w końcu będzie musiała nawet zostać przesiedlona. Dlatego PGE uruchamia punkt informacyjny. W tym publicznie dostępnym miejscu będzie można uzyskać szczegółowe informacje o inwestycji “Młoty”, jak również ogólne o sektorze elektrowni szczytowo-pompowych. Po realizacji projektu w Bystrzycy Kłodzkiej punkt ma zostać przekształcony w centrum edukacyjne. 

Przeczytaj cały artykuł 

Artykuł z kategorii:

wodór