Seminarium ICI 3W Idea Talks

Data:18 grudnia 2023

Godzina: 14:00

Miejsce:Centrum ECOTECH-COMPLEX UMCS ul. Głęboka 39 20-612 Lublin

ICI 3W Idea Talks to ezpłatne seminarium, podczas którego grupa naukowców z kilku instytucji badawczych przedstawi koncepcję zbudowania platformy informatyczno-analitycznej wraz z systemem monitoringu meteorologicznego, hydrologicznego i glebowego. Organizatorem spotkania jest Centrum ECOTECH-COMPLEX UMCS w Lublinie oraz Interdyscyplinarne Centrum Innowacji 3W.

 

Tym wydarzeniem inaugurujemy cykl spotkań pod wspólną nazwą ICI 3W Idea Talks, podczas których będziemy omawiać wybrane projekty ze świata 3W. ICI 3W Idea Talks ma być też miejscem, gdzie będziemy dzielić się najlepszymi praktykami ze współpracy nauka-biznes. Gospodarzami kolejnych seminariów będą uczelnie i instytuty tworzące Interdyscyplinarne Centrum Innowacji 3W.

 

Będę wdzięczna za przekazanie tego zaproszenia do osób, które mogą być zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu.

 

Zapraszamy zatem w poniedziałek 18 grudnia 2023 r., godz. 14:00 – 15.30

 

Temat seminarium:

„Opracowanie systemu informatycznego z wykorzystaniem AI do monitorowania i prognozowania wpływu działalności człowieka na środowisko biotyczne i abiotyczne w celu podniesienia efektywności i wzmocnienia potencjału małej retencji”.

 

Referenci: Zespół projektowy

 

Seminarium odbędzie się w formule hybrydowej, umożliwiając udział zarówno osobiście, jak i zdalnie. Obowiązuje rejestracja, której można dokonać poprzez formularz rejestracyjny:

W mailu potwierdzającym rejestrację do udziału w transmisji live znajduje się link do Seminarium w aplikacji Ms Teams. Do udziału w spotkaniu nie jest konieczne posiadanie konta Microsoft, wystarczy wkleić link w pasek wyszukiwania, następnie wybrać opcję DOŁĄCZ DO SPOTKANIA.